Ostatnie komentarze

Liv_cerise_moodNiepozorne, małe urządzonka, a potrafią tak wiele, że zapomina się o całym świecie i odpływa hen do krainy przyjemności. Mowa o Liv i Gigi, gadżetach zaproponowanych przez Lelo.

Liv – zwana również ikoną Lelo – to elegancki wibrator średniej wielkości, który zapewnia długotrwałe doznania dzięki skali swej wibracji. Na początku może Cię delikatnie pobudzać, po czym nagle potrafi przejść do mniej delikatnych i grzecznych wibracji! Jego niepozorny wygląd może zmylić niejedną z Was. A tak naprawdę niezły z niego ogier!. Może pobudzać Cię za pomocą pięciostopniowej skali stymulacji, a swe drgania dopasowuje indywidualnie do Twoich pragnień. Mimo jego ognistego temperamentu, możesz być spokojna. Na pewno się zaprzyjaźnicie i nie będziecie rozstawać. Poczujesz niezwykłą satysfakcję z faktu, że masz takiego przyjaciela. Liv idealnie dopasuje się do Twojego ciała i z precyzją trafi w to miejsce, które potrzebuje pieszczot.

Liv_blue_box Liv_blue_pack Liv_blue_pers Liv_blue_sha

Liv_cerise_moodLiv_cerise_box Liv_cerise_pack Liv_cerise_pers Liv_cerise_sha

Liv_lime_green_moodLiv_lime_green_box Liv_lime_green_pack Liv_lime_green_pers Liv_lime_green_sha


Gigi to prawdziwy znawca kobiecej przyjemności. Z jego pomocą Twoje doznania będą naprawdę satysfakcjonujące, bo Gigi potrafi dostarczyć wrażeń, których dotąd nie doświadczyłaś. Pozwól mu porwać Cię w świat rozkoszy! Razem uniesiecie się na szczyty przyjemności. Dzięki specjalnie wyprofilowanej, spłaszczonej końcówce zabawka pomoże Ci odkryć najbardziej erogenne strefy Twojego ciała. Pomocne w tym będzie także jego pięć trybów stymulacji. Z łatwością dobierzesz coś właśnie dla siebie  i swojej „małej”. Tylko spróbuj, a nie będziesz chciała przestać! Ten mały spec pokaże Ci, co tak naprawdę znaczy ekstaza! Z Gigi doświadczysz czegoś niemożliwego do opisania i stale będziesz myśleć o tym, kiedy znowu zabawicie się razem!

Gigi_deep_rose_box Gigi_deep_rose_pack Gigi_deep_rose_pers Gigi_deep_rose_shaGigi_deep_rose_mood

Gigi_turquoise_blue_moodGigi_turquoise_blue_box Gigi_turquoise_blue_pack Gigi_turquoise_blue_pers Gigi_turquoise_blue_sha

Gigi_pink_box Gigi_pink_pack Gigi_pink_pers Gigi_pink_sha

 

Zarówno Liv jak i Gigi zbudowany jest z przyjemnego w dotyku silikonu. Obydwa urządzonka są bardzo proste w użyciu dzięki intuicyjnemu menu. Zaletą gadżetów jest także wbudowany wskaźnik ilości baterii, który informuje o pozostałym czasie zabawy. Zabawki szybko uzupełniają energię, bo już po dwóch godzinach ładowania, możesz przez kolejne cztery godziny tonąć  w rozkoszy. Prostota, funkcjonalność i nieprzebyta otchłań przyjemności. Czegóż chcieć więcej?!

 

Misica

Nie masz uprawnień do komentowania. Tylko zalogowani mogą komentować.